Namioty sferyczne a nocleg

Jeśli chodzi o noclegi na świeżym powietrzu – camping w dzisiejszych czasach staje się to coraz bardziej modnym sposobem rekreacji dla osób mieszkających w mieście. Znajdź dobrą pogodę, poznaj dobrych przyjaciół, rozstawiaj kolorowe namioty sferyczne a nocleg na łonie natury, zobacz czysty wschód i zachód słońca. Aby współgrać z naturą, cieszyć się komfortem 5-gwiazdkowego hotelu w namiocie sferycznym.

Namioty sferyczne a nocleg

Namioty sferyczne a nocleg
Namioty sferyczne a nocleg

Rama namiotu sferycznego wykonana jest ze stali o wysokiej wytrzymałości, wykazuje odporność na wstrząsy, odkształcenie antykorozyjne. W kopule namiotu stosowana jest membrana z tkaniny PVC, ognioodporna z dobrą izolacją cieplną. Wszystkie wykonane z nowych, przyjaznych dla środowiska materiałów, spełniają międzynarodowy standard przeciwpożarowy, jest to w pełni funkcjonalna izolacja akustyczna odporna na wilgoć.

Oprócz solidnego dachu namiot sferyczny posiada dużą liczbę przezroczystych ścian, aby stworzyć poczucie integracji z naturą. Goście kładą się na łóżku i przykrywają kocem a z namiotów widzą gwiazdy na niebie. Namioty sferyczne na nocleg, w których można oglądać gwiazdy, pozwolą doświadczyć absolutnej dzikości na świeżym powietrzu. Zalety techniczne namiotów: dach namiotu wykonany jest z membrany z tkaniny PVC, płyty ognioodpornej i posiada termoizolację z wełny mineralnej. Zawiera także płytę OSB, wodoodporną rolkę dachówki z włókna szklanego.

Jakie są główne cechy namiotu sferycznego na nocleg?

  • Szybki montaż – namioty sferyczne są przystępne cenowo, a czas montażu jest szybki. Koszt zakupu i montażu zwraca się zwykle w ciągu jednego sezonu. Można je ponownie zainstalować, a ich żywotność wynosi 10 lat, co zapewnia szybki zwrot z inwestycji.
  • Przyjazne dla środowiska —przezroczyste konstrukcje można budować niemal w dowolnym miejscu przy minimalnym wpływie na środowisko.
  • Energooszczędne — dzięki konstrukcji w kształcie kopuły namiot sferyczny zapewnia wydajny ruch powietrza i stałą temperaturę, maksymalizując światło słoneczne i ciepło przy jednoczesnym obniżeniu kosztów chłodzenia i ogrzewania.
  • Wszechstronny projekt – możesz dodać przytulne łóżko, kuchnię, prywatną łazienkę i dodatkowy taras lub uzupełnić wystrój wnętrza na swój własny sposób.
  • Szerokie zastosowanie – oprócz zakwaterowania dla gości, namiot sferyczny ma również zastosowanie do obozów szkolnych, mieszkań tymczasowych, pracowni ogrodniczych, górnictwa i zasobów itp.
  • Doskonałe bezpieczeństwo – unikalna struktura namiotu zapewnia doskonałe bezpieczeństwo. Kulisty namiot sferyczny może wytrzymać wiatr o prędkości 80-100 km/h nawet w trudnych warunkach pogodowych, takich jak silny śnieg, wiatr i deszcz. Konstrukcja w tak miękkim podłożu jak łąki, pustynia i plaża są również dość stabilna. Namioty sferyczne mają unikalny kształt, mocną konstrukcję wewnętrzną, kompleksowe wyposażenie i są wysokiej jakości noclegiem, bardzo popularnym wśród wczasowiczów. Luksusowa jakość, pomysłowość!

Gdzie wykorzystywane są namioty sferyczne?

Namioty sferyczne są bardzo popularne w Ameryce Łacińskiej i są używane na kempingach lub w centrach wystawowych, przyciągając odwiedzających swoim niepowtarzalnym wyglądem. Zastosowanie namiotu sferycznego jest bardzo szerokie, wewnątrz, może być używany jako oddzielny pokój, mała restauracja, kawiarnia lub salon, na zewnątrz, może być również używany do zakwaterowania i tak dalej.

Namiot sferyczny jest również bardzo wygodny do montażu na zewnątrz, nie ma potrzeby używania zbyt wielu dużych maszyn, wystarczy tylko kilka osób do łączenia i budowania. Namiot sferyczny na nocleg jest bardzo bezpieczny. Może być wyposażony w szklane drzwi i zamki, aby zapewnić bezpieczeństwo klienta. Do konfigurowalnych namiotów można wybrać dowolny kolor, a także wybrać potrzebne okna i drzwi.

Zobacz koniecznie:

Glampingowe przykłady wnętrz

Fani rekreacji na świeżym powietrzu, którzy nie podróżują z namiotami, są gotowi zapłacić dużo pieniędzy za komfortowe warunki życia na łonie natury, za piękne zdjęcia, ponieważ przez długi czas jakość wyjazdu była oceniana przede wszystkim na podstawie zdjęć w sieciach społecznościowych. A tło na takich zdjęciach to wysokiej jakości i nowoczesna architektura z wykorzystaniem namiotów sferycznych.

Słowo Glamping oznacza wytworny kemping. Tak naprawdę glamping łączy w sobie komfort pokoju hotelowego z możliwością rekreacji na świeżym powietrzu. Pod wieloma względami to dzięki obecności wszelkich udogodnień, nawet w środku gór czy pustyń, ten rodzaj rekreacji stał się bardzo popularny na całym świecie.

Namioty sferyczne to konstrukcja do szybkiej budowy domów glampingowych. Dzięki lekkiej aluminiowej ramie, te namioty są łatwe w produkcji i montażu. Budując obiekty glampingowe możesz skorzystać z namiotów sferycznych, które zapewnią gościom całoroczne zakwaterowanie. Takie domy znajdują szerokie zastosowanie przy tworzeniu noclegów w miejscowościach turystycznych, ponieważ taką konstrukcję można szybko i łatwo zamontować na dowolnej płaskiej powierzchni. Namioty glampingowe są uzupełnione o wszystkie elementy komfortu, dzięki czemu można z nich korzystać o każdej porze roku. Nowoczesne projekty nie tylko rozwiążą kwestię wygody noclegu, ale także pomogą zorganizować miejsce do spożywania posiłków dla turystów, tworząc tym samym idealne warunki do rekreacji na świeżym powietrzu.