Pomoc drogowa Warszawa

Pomoc drogowa Warszawa – każdego dnia w stolicy entuzjaści samochodów mogą stawić się czoła sytuacji awaryjnej, zajmującej czas i szarpiącej nerwy. I nie zawsze uda się samodzielnie uruchomić auto, znajomi również nie o każdej porze mogą udzielić wsparcia. Co zrobić w takiej sytuacji? Sprawdzonym rozwiązaniem jest wykonanie telefonu do pomocy drogowej w Warszawie, pracują tam naprawdę dobrzy fachowcy, którzy świadczą usługi w przystępnej cenie. Charakter awarii może być zupełnie inny dla każdego – od awarii świec zapłonowych i przebitych kół w przypadku braku koła zapasowego po poważniejsze problemy z silnikiem.

Problemy z samochodem – pomoże pomoc drogowa z Warszawy

Wielu kierowców spotkało się z sytuacjami, kiedy skończyła się benzyna, samochód zgasł, trzeba było zmienić przebite koło. Ktoś zapomniał wyjąć kluczyków ze stacyjki i zatrzasnął drzwi oraz inne nieprzyjemne sytuacje podczas podróży samochodem. Pomoc drogowa w Warszawie świadczy mobilne usługi techniczne i wykonuje wiele rodzajów prac związanych z utrzymaniem sprawności samochodów.

Dobrą stroną pomocy drogowej jest to, że często udaje się awarię usunąć bez transportu auta do serwisu. Firma zatrudnia doświadczonych pracowników, którzy są gotowi o każdej porze dnia i nocy udać się na miejsce awarii lub do innego zdarzenia na drodze. Kontaktując się z fachowcami można zaoszczędzić pieniądze i otrzymać możliwość kontynuowania podróży bez przeszkód. Jeżeli awaria jest poważna i nie uda się jej usunąć na miejscu, wówczas można skorzystać z lawety należącej do pomocy drogowej w Warszawie.

Główne rodzaje usług świadczonych przez pomoc drogową w Warszawie

  • Serwis opon. Najczęstszym problemem na drodze jest uszkodzenie opon. Specjaliści z pomocy drogowej szybko naprawią przebicie czy przecięcie opony na miejscu, bez konieczności szukania wulkanizacji.
  • Awaryjne uruchomienie auta. Wielu kierowców uczestniczyło w nieprzyjemnym zdarzeniu, jakim jest zgubienie kluczy do samochodu, zablokowanie zamka, wskutek czego nie można dostać się do kabiny. Nie ma potrzeby wybijania szyb i niszczenia drzwi, pracownik pomocy drogowej w Warszawie za pomocą specjalnych narzędzi otworzy samochód bez jego uszkodzenia.
  • Usuwanie kłopotów z alarmami. Problem z niesprawnie działającym alarmem może powodować, stały dźwięk syreny, zablokowanie wszystkich drzwi. Natomiast uszkodzony immobiliser wyłączy silnik. Samodzielnie zmierzenie się z problemem raczej nie przyniesie pozytywnych rezultatów, potrzebna jest pomoc dobrego mechanika samochodowego, który naprawi taki system bezpieczeństwa.
  • Uruchomienie silnika. To najczęściej zamawiana usługa, ponieważ z różnych powodów akumulator może ulec rozładowaniu i odpalenie auta nie będzie możliwe. Co zrobi mechanik z pomocy drogowej? Przywiezie profesjonalny booster i podłączy akumulator do ładowania. W razie uszkodzenia lub zużycia baterii fachowiec dostarczy nową i wymieni ją na miejscu.
  • Brak paliwa w baku. To również częsta przypadłość kierowców, kiedy pusty bak staje się dużym zaskoczeniem. Mobilna pomoc drogowa przywiezie ze stacji benzynowej wymaganą ilość benzyny lub oleju napędowego i pomoże zatankować.
  • Pomoc elektryka. Reflektory nagle zgasły w ciemności? Pomoc drogowa przyjedzie i naprawi (np. wymieni lampę). Podobnie możliwa jest naprawa na miejscu innych instalacji elektrycznych – sygnał dźwiękowy, oświetlenie wnętrza itp.

Dlaczego warto zawsze mieć przy sobie numer telefonu do pomocy drogowej w Warszawie?

Jak każda inna technika, samochody psują się od czasu do czasu i najczęściej dzieje się tak, gdy samochód jest na trasie. Cóż, jeśli usterka nie będzie zbyt poważna, to kierowca będzie mógł samodzielnie dojechać do serwisu, gdzie otrzyma wsparcie techniczne. W przeciwnym razie musi szukać innych sposobów. Najłatwiej w takiej sytuacji wezwać brygadę operacyjną pomocy drogowej w Warszawie udzielającą moto-pomocy na drodze. Dysponując pełną gamą niezbędnego sprzętu, asortymentem profesjonalnych narzędzi i odpowiednimi umiejętnościami, specjaliści z pomocy drogowej w Warszawie zapewniają wysokiej jakości obsługę, czyli pomoc techniczną na drodze. Czy można skorzystać z pomocy drogowej, jeżeli samochód wpadł do rowu lub utknął w błocie? Oczywiście w takich przypadkach wystarczy zadzwonić, przedstawić problem, podać parametry auta, miejsce postoju i czekać na przyjazd fachowców.

Pomoc drogowa to idealny wybór, jeśli kierowca:

  • Chce mieć całodobowe wsparcie w każdej trudnej sytuacji na drodze.
  • Chce pozostać mobilny bez względu na to, co się stanie.
  • Nie chce tracić czasu i wysiłku na rozwiązywanie nieoczekiwanych problemów po drodze.

W przypadku braku możliwości przeprowadzenia naprawy na drodze specjaliści są gotowi do ewakuacji auta na wskazany przez klienta serwis lub do innego miejsca przeznaczenia. Pozostawienie pojazdu na drodze jest niemożliwe, dlatego zostanie on załadowany na lawetę i przewieziony do warsztatu samochodowego. Większość właścicieli samochodów posiada wykupiony pakiet ubezpieczeniowy, w którym jedną z opcji jest możliwość skorzystania z lawety bez ponoszenia dodatkowych kosztów.