Jakie są najczęściej wykonywane stylizacje paznokci?

Jakie są najczęściej wykonywane stylizacje paznokci? Wiemy nie od dzisiaj, że stylizacje paznokci są niezmiernie popularne. W zasadzie to znaczna większość kobiet decyduje się na regularne wizyty u kosmetyczki. Jakie stylizacje paznokci są najczęściej wykonywane? Co obecnie cieszy się największą popularnością?

Szeroka oferta

Chyba nikogo nie dziwi to, że oferta w salonach kosmetycznych oferujących stylizacje paznokci jest niezwykle szeroka. Stylistki paznokci do każdej swojej klientki chcą podejść w sposób indywidualny. Każda kobieta ma inne wymagania oraz chce osiągnąć inny efekt. Wśród nas są kobiety, które lubią paznokcie naturalne. Wówczas w grę nie wchodzą absolutnie żadne przedłużenia paznokci, liczne zdobienia czy też żywe kolory. Raczej jest to manicure klasyczny, który jakby nie było chyba nigdy nie wyjdzie z mody.

Wiele kobiet także ma problem z obgryzaniem paznokci. Wiemy doskonale, że paznokcie są naszą wizytówką i nie wyobrażamy sobie, aby wyglądały brzydko i niechlujnie. Niestety tak właśnie wyglądają paznokcie obgryzione. Czasami są w takiej słabej formie, że nawet klasyczny manicure na niewiele się zdaje. W związku z tym należy zdecydować się na całkiem inną stylizację paznokci. Tutaj sprawia się przedłużenie paznokci i jego wzmocnienie przy pomocy lakieru hybrydowego czy też żelu. Przedłużenie na formie jest tutaj niewystarczające. W ogóle w niektórych przypadkach jest wręcz niemożliwe. Wykwalifikowana stylistka paznokci doradzi nam inną formę, aby wszystko prezentowało się przepięknie.

Zobacz ofertę usług kosmetycznych:

Odważne kolory

W związku z tym, że mamy środek lata, to powinniśmy nieco zaszaleć z kolorami. Co jak co, ale kolorów nie powinniśmy się obawiać. Jesienią czy też zimą jaskrawe kolory na naszych paznokciach nie wyglądają zbyt dobrze. Jednak latem jest to prawdziwy hit. Wydaje się czasem, że im kolory są żywsze i bardziej jaskrawe tym lepiej. Z opalenizną wyglądają takie paznokcie jeszcze lepiej. Do tego warto dołożyć złotą czy też kolorową biżuterię.

kosmetyczka ochota warszawaWybór kolorów u stylistek paznokci (u dobrych stylistów paznokci) jest ogromny. Jest to nawet kilkaset kolorów. Siedząc na stylizacji paznokci trudno jest się zdecydować na konkretny kolor. Co jak co, ale naprawdę jest trudno. Na całe szczęście co trzy tygodnie wykonujemy nowe stylizacje paznokci i możemy wybierać nowe kolory. Na pewno nam się to podoba i nie ogranicza nas w niczym.

Poza wyborami kolorów możemy także zaszaleć ze wzorami. Doświadczone stylistki paznokci wykonuję stylizacje paznokci odręcznie. Są one wykonywane w stu procentach ręcznie. Nie ma tutaj mowy o żadnych kalkach czy też gotowych projektach. Musimy się liczyć z tym, że im wzór bardziej skomplikowany na naszych samochodach, tym stylizacja paznokci może się okazać nieco droższa. Na pewno jest to wszystko zależne od danego salonu stylizacji paznokci.

Oczywiście poza kolorem, metodą stylizacji wybieramy także podczas wizyty kształt paznokci. Najpopularniejsze są migdałki, a więc zaokrąglone paznokcie. Jednak dużą popularnością cieszą się szpice czy też końcówki kwadratowe. Każde wyglądają pięknie, ale inaczej. Jednak pod warunkiem, że są one odpowiednio wykonane.

Źle wykonane stylizacje paznokci

Czy wszystkie stylizacje paznokci wykonywane są należycie i wyglądają przepięknie? Niestety nie. Musimy się liczyć z tym, że na rynku wciąż działają pseudo stylistki paznokci, których stylizacje paznokci nie wyglądają zbyt dobrze. Niechlujnie wykonane paznokcie, źle wypiłowane oraz o złym kształcie paznokcie nie poprawią naszego wyglądu. Co to to nie. Niestety nie ma tak łatwo. Musimy pokusić się o znalezienie naprawdę dobrej stylistki paznokci, dla której stylizacja paznokci to nie tylko praca i obowiązek, ale także pasja. Musi to być dla niej prawdziwa pasja, a wówczas stylizacje są wręcz idealne. Niczego więcej nam nie potrzeba.

Gdy już znajdziemy dla siebie odpowiednią stylistkę paznokci, to trzymajmy się jej. Najczęściej już podczas jednej wizyty musimy się zapisywać na kolejną. Terminy do najlepszych stylistek paznokci są niestety długie. U niektórych stylistek nie ma wręcz miejsca dla nowych klientem. Co jak co, ale długie terminy czy też ich brak świadczy o niczym innym jak właśnie o tym, że dana stylistka paznokci jest dobra, a jej stylizacje paznokci to prawdziwe dzieła sztuki. Co do tego nie mamy żadnych, nawet najmniejszych wątpliwości. Pamiętajmy o tym doskonale. Dobre stylizacje paznokci są także warte swojej ceny. Niestety musimy zaznaczyć, że wciąż wcale nie tak łatwo znaleźć dobrą stylistkę paznokci. Niestety więcej jest przeciętnych i złych stylistek, niż tych wybitnych. Jednak gdy przeanalizujemy dokładnie rynek, to na pewno nam się uda. Jeden raz na poszukiwania znajdźmy wolną chwilę, a będziemy mieli świadomość, że nasze paznokcie będą w świetnych rękach. Jest to dla nas niezmiernie ważne.

Stylizacja paznokci może naprawdę okazać się dla nas niemałą metamorfozą. Paznokcie mają ogromny wpływ na nasz ogólny odbiór. Nie da się ukryć, że zarówno kobieta, jak i także mężczyzna powinni mieć zadbane dłonie.